„ Z całego serca mojego oraz moich trzech córek, pragnę serdecznie podziękować całej Fundacji „Odważni od Dziecka”. Szczere wyrazy wdzięczności kieruję do ludzi, którzy ją tworzą. Bezinteresownie okazali nam swoje serca i wsparli nas finansowo w chwili, gdy najbardziej tego potrzebowaliśmy. W momencie, gdy wielu innych ludzi zdecydowało odwrócić głowę, oni wyciągnęli do nas rękę, okazując szczerą chęć pomocy, zainteresowanie i zaangażowanie. To właśnie dzięki taki ludziom, jak zespół Fundacji „Odważni od Dziecka” każdego dnia podejmuję walkę o lepsze jutro dla moich córek, które bardzo wcześnie musiały dorosnąć, żegnając swoją matkę. Dzięki takim osobom nigdy się nie poddaję, bo otrzymaliśmy od nich coś więcej niż pomoc finansową. Podarowali nam jeszcze więcej wiary w to, że warto walczyć i iść naprzód oraz w to, że są na świecie ludzie, którzy w nas szczerze wierzą i wierzyć będą w chwili naszego zwątpienia. Słowa to o wiele za mało, by wyrazić wdzięczność, więc z całego serca przesyłamy nasze podziękowania dla całej Fundacji najlepiej jak tylko potrafimy. Zespół zapełnił miejsca w naszych sercach. Dziękujemy.”
Franciszek wraz z córkami – pracownik ochrony fizycznej, mazowieckie
„Serdecznie dziękuję wszystkim osobom z Fundacji " Odważni od dziecka " za otrzymane wsparcie finansowe dla mojego męża, który w 2018 roku miał poważny w skutkach wypadek komunikacyjny. Pieniądze otrzymane z fundacji umożliwiły kontynuację rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji neurologicznej, która w tamtym czasie była kluczowa w usprawnieniu funkcji chodzenia o własnych siłach.”
Beata - pracownik działu kadr i płac, mazowieckie
„W zeszłym roku w lipcu znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej z powodu nagłego zdarzenia w mojej rodzinie. Poprosiłem o wsparcie Fundacji, które otrzymałem w bardzo krótkim czasie. Chciałem podziękować Fundacji za tak szybką reakcję i zrozumienie. Uniknąłem na przyszłość zadłużenia z tego powodu. Poczułem się również doceniony jako wieloletni pracownik firmy za wkład, który do tej pory wniosłem do jej budowania.”
Sergiusz – Grupy Konwojowe, zachodniopomorskie
„Chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie które udzieliła mi fundacja Odważni od Dziecka oraz wszystkim osobom związanym z moją pomocą. Dzięki temu moja rehabilitacja przebiegła szybciej, a ja mogłem skorzystać z zabiegów które przyspieszyły proces leczenia. Dzięki pomocy wcześniej mogłem wrócić do pracy oraz normalnego funkcjonowania. Dziękuję.”
Mateusz – Instalator Systemów Alarmowych, kujawsko-pomorskie
„Podziękowania, serdeczności oraz bukiet uśmiechów dla Fundacji „Odważni od Dziecka” od 4-letniego Kubusia. Prawie 2 lata temu nasza Rodzina została ciężko doświadczona chorobą nowotworową naszego ukochanego syna i wnuczka. 2,5 letni wówczas Kubuś musiał zmierzyć się z największym wrogiem zagrażającym jego życiu – neuroblastomą IV stopnia, którego ognisko powstało w okolicy kręgosłupa z przerzutami do kości, węzłów chłonnych brzuszka i szpiku kostnego. Dla całej Rodziny był to ogromny szok, który jednak natychmiast zrodził determinację walki. Każda choroba, a zwłaszcza nowotworowa niszczy samą istotę człowieczeństwa, a leczenie to najtrudniejsza i najdłuższa droga powrotu. Oprócz Wiary i Miłości musieliśmy zapewnić Kubusiowi specjalistyczne i drogie leczenie, którego koszt przekraczał jednak nasze możliwości finansowe. Fundacja „Odważni od Dziecka” szybko dowiedziała się o naszej sytuacji i sama zaproponowała bezinteresowne i hojne wsparcie pieniężne na bardzo kosztowne leczenie Kubusia. Tym wspaniałym gestem przekazaliście Państwo nie tylko niezbędne środki finansowe, ale również nadzieję i wiarę w drugiego człowieka. Pokazaliście Państwo Piękną Twarz i empatię Ludzi pracujących w fundacji, gotowych służyć pomocą i doświadczeniem. Za ten profesjonalizm i ogromne wsparcie – bardzo dziękuję. Za okazanie Wielkiego Serca dla Kubusia – bardzo dziękuję. Za Moc Wiary, Światełko Nadziei, dobre słowa i zainteresowanie – bardzo dziękuję. Mały Rycerz Kubuś nadal odważnie walczy i ma bardzo duże szanse na pełne wyleczenie, a część Jego małego serduszka bije również dla Państwa. Wierzymy, że Państwa działania przyczynią się do uśmiechów na wielu twarzach, czego serdecznie życzymy. W imieniu całej Naszej Rodziny przekazuję Fundacji „Odważni od Dziecka” wyrazy najgłębszego szacunku.”
Urszula - pracownik działu kadr i płac, mazowieckie
„Od 16 lat mam możliwość bycia częścią firmy Solid Security. Bardzo ważne jest dla mnie to, że pomimo ogromu pracy i energii, która niezbędna jest do funkcjonowania firmy, cały czas człowiek był i jest na pierwszym miejscu. Doświadczyłem tego podejścia osobiście, w momencie kiedy utrata zdrowia bardzo mocno mnie doświadczyła, utrudniając normalne funkcjonowanie w codzienności dnia. Okazało się, że leczenie, które jest niezbędne jest na tyle kosztochłonne, że zostałem zmuszony do szukania wsparcia. Dzięki fundacji Odważni od Dziecka, po rozpatrzeniu sytuacji w której się znalazłem, otrzymałem wsparcie, którego się nie spodziewałem. Z serca dziękuję za okazane serce, za zrozumienie oraz finansowe wsparcie, dzięki któremu moje zdrowie, a w rezultacie także życie, staje się po prostu lepsze, pomimo trudów, które jeszcze przede mną. Jestem wdzięczny!”
Robert – pracownik działu handlowego, kujawsko-pomorskie
„ Składając serdeczne podziękowanie, pragnę wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc, które razem z żoną traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Dzięki pomocy finansowej z Fundacji Odważni od Dziecka, możliwa jest intensywna rehabilitacja i leczenie naszej córeczki Wiktorii co daje szansę na znaczną poprawę jej zdrowia. Obecnie stan zdrowia jest stabilny i małymi kroczkami robi postępy co daje nadzieję i pozwala wierzyć w sens wszystkich działań oraz rehabilitacji. Jesteśmy wdzięczni za takie wsparcie, bo dzięki temu ma szansę walczyć o przybliżenie się do pełnoprawności. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności ludzkiej. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.”
Piotr – pracownik działu handlowego, wielkopolskie
"Chciałbym serdecznie podziękować Fundacji za wsparcie udzielone w poprzednich latach mojemu bratu, który choruje na Stwardnienie Zanikowe Boczne. Wsparcie to umożliwiło rehabilitacje oraz dodatkowo zakup sprzętu ułatwiającego codzienne funkcjonowanie. Pomoc z Państwa strony okazała się dla nas wyjątkowa."
Marcin - dział ochrony fizycznej, mazowieckie
„Chcielibyśmy podziękować Fundacji za wsparcie finansowe dla naszego niepełnosprawnego syna Jakuba. Dzięki wsparciu Fundacji Odważni od Dziecka jesteśmy w stanie częściowo pokryć koszty związane z leczeniem i rehabilitacją syna miedzy innymi koszt zabiegów, które nie są refundowane przez NFZ oraz kilkunastu zabiegów rehabilitacji – fizykoterapii domowej. Dziękujemy z całego serca ,pomoc Fundacji napełnia nas wiarą w lepsze jutro dla naszego ciężko chorego syna Jakuba.”
Tomasz – pracownik ochrony fizycznej, łódzkie
„Choć minęło sporo czasu od strasznej dla mnie diagnozy i oswojenia myśli o chorobie, dopiero teraz mogę spokojnie napisać kilka słów. Wydaje nam się, że pewne rzeczy w życiu nas nie dotyczą, mamy dobrą pracę, fajną rodzinę, piękne podróże, spełniamy swoje marzenia, po prostu jest Super. Niestety choroba jest nieprzewidywalna atakuje tu i teraz, świat wali nam się na głowę tak dosłownie. Nagle zastanawiasz się jak to teraz będzie, przecież jesteś młoda, masz cudowną kochającą rodzinę i tak zwyczajnie chciałabyś uczestniczyć w ich życiu, przecież masz tyle do zrobienia. Okazuje się, że jedyne co masz do zrobienia to zrobić wszystko żeby żyć. Zaczynasz swój życiowy maraton, idziesz do onkologa i zaczynają się trudności, okazuje się, że twoje leczenie uzależnione jest od wykonania badań, które kosztują kilkanaście tysięcy, ale ty robisz wszystko żeby je wykonać. Zaczynasz się zastanawiać, że w podobnej sytuacji jest większość chorujących na nowotwory. Na szczęście na swojej drodze spotykasz wspaniałe osoby, które wspierają cię miłym słowem, podtrzymują na duchu. Uważam, że takie wsparcie jest bardzo ważne, leczenie jest okrutne. Chemioterapia wykańcza psychicznie i fizycznie, masz wrażenie że czasami jest to zupełnie nierówna walka, a choroba przejmuje kontrolę nad twoim życiem. Nie zważając na trudności próbujesz normalnie żyć, znajdujesz w sobie siłę, żeby przyjść do pracy, a tam dostajesz bezinteresowne wsparcie od współpracowników oraz pracodawcy. Takie wsparcie jest bezcenne. Oprócz dobrego słowa bardzo często potrzebne jest także wsparcie finansowe, o które ciężko jest nam prosić. Ja miałam to szczęście, że otrzymałam pomoc za co jestem bardzo wdzięczna Fundacji Odważni od Dziecka, jak również wszystkim życzliwym osobom.”
Anna - pracownik działu kadr i płac, mazowieckie
                   

 

KRS 0000670140


Czy wiesz, że każda kwota przekazana naszej fundacji trafi w ręce potrzebujących?
Przekaż nam swój 1,5% podatku i wesprzyj odwagę!

Wypływamy na szerokie wody!

W imieniu Naszym oraz Naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę wpłaconą na konto naszej Fundacji. Dziękujemy za misję niesienia pomocy! Razem Rośnijmy w siłę! Liczymy na Twoją odwagę!